JPServis, a.s.

Proč u nás nakupovat

Obchody pod značkou se standardem PONT naleznete na vlakových nádražích a v dalších prostorách po celé České republice, takže jsou Vám vždy blízko. Naše markety jsou Vám k dispozici 365 dní v roce a mají otevírací dobu minimálně od 6.00 do 21.00 hodin. Vždy si u nás můžete vybírat z širokého množství čerstvých i balených potravin a nápojů. Je tu též výběr z oblasti hygienických potřeb, dárkových předmětů, tabákových výrobků, tiskovin aj. Nechybí zde ani koutek stále oblíbenějších bio potravin a zdravé výživy. Součástí většiny provozoven je automat na kvalitní značkovou zrnkovou kávu a terminál Sazky, a.s. s možností koupě vstupenek, platby vybraných složenek a dobití kreditu. Možnost platby platebními kartami a stravenkami je u nás samozřejmostí. Všechny obchody jsou vybaveny klimatizací, bezbariérovým přístupem, příjemným designem a dalšími prvky, které Vám zpříjemní nákupy.

Záleží nám na potřebách všech našich zákazníků a proto se jim snažíme maximálně vyjít vstříc. Důležité pro nás je, abyste vždy sehnali to co potřebujete. Snažíme se Vám tedy pomoci a ubrat Vám starosti. Na cesty už tedy s batohem jezdit nemusíte. Srdečně se těšíme na Vaší návštěvu v kterékoliv naší prodejně.

 

Nový PONT v Náchodě

1.6.2017 otevřeme novou provozovnu umístěnou na vlakovém nádraží u autobusového terminálu v příhraničním Náchodě.

Rekonstrukce Kolín

Na přelomu dubna a května 2017 proběhla rekonstrukce naší starší prodejny na nádraží v Kolíně.

Jízdenky GWTrain

Od 11.12.2016 obsluhuje rychlíky mezi Plzní a Mostem nový privátní dopravce GW Train. Jízdenky na tyto spoje v Plzni na nádraží nyní koupíte pouze v naší prodejně PONT Market.Úvodní strana   //   Seznam prodejen   //   Sortiment   //   Představení PONT   //   Proč nakupovat u nás?   //   Franchisa   //   Zaměstnání   //   Partneři   //   Kontakty

Copyright © 2009 - 2017 JPServis, a.s. Informační povinnost poplatníka
Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.