Proč u nás nakupovat

Obchody pod značkou se standardem PONT naleznete na vlakových nádražích a v dalších prostorách po celé České republice, takže jsou Vám vždy blízko. Naše markety jsou Vám k dispozici 365 dní v roce a mají otevírací dobu minimálně od 6.00 do 21.00 hodin. Vždy si u nás můžete vybírat z širokého množství čerstvých i balených potravin a nápojů. Je tu též výběr z oblasti hygienických potřeb, dárkových předmětů, tabákových výrobků, tiskovin aj. Nechybí zde ani koutek stále oblíbenějších bio potravin a zdravé výživy. Součástí většiny provozoven je automat na kvalitní značkovou zrnkovou kávu a terminál Sazky, a.s. s možností koupě vstupenek, platby vybraných složenek a dobití kreditu. Možnost platby platebními kartami a stravenkami je u nás samozřejmostí. Všechny obchody jsou vybaveny klimatizací, bezbariérovým přístupem, příjemným designem a dalšími prvky, které Vám zpříjemní nákupy.

Záleží nám na potřebách všech našich zákazníků a proto se jim snažíme maximálně vyjít vstříc. Důležité pro nás je, abyste vždy sehnali to co potřebujete. Snažíme se Vám tedy pomoci a ubrat Vám starosti. Na cesty už tedy s batohem jezdit nemusíte. Srdečně se těšíme na Vaší návštěvu v kterékoliv naší prodejně.

 

Nově Zásilkovna.cz

Ve většině prodejen PONT Market je od listopadu 2017 dostupná nová služba - Zásilkovna.cz. Pohodlně si tak u nás můžete vyzvednout své zásilky třeba z elektronických obchodů.

Terminály Sazka

Na Vaše četná přání se nyní na prodejny PONT Market vracejí žádané terminály Sazka. Našim zákazníkům kromě sázkových služeb nabízejí i další služby, jako je dobíjení kreditu mobilních telefonů nebo prodej vstupenek.

PONT Č.Budějovice

Další uzlové vlakové nádraží, které se dočkalo své prodejny PONT Market, jsou České Budějovice. V pondělí 9.10.2017 jsme tu pro Vás otevřeli další úplně novou prodejnu PONT Market.Úvodní strana   //   Seznam prodejen   //   Sortiment   //   Představení PONT   //   Proč nakupovat u nás?   //   Franchisa   //   Zaměstnání   //   Partneři   //   Kontakty

Copyright © 2009 - 2018 JPServis, a.s. Informační povinnost poplatníka
Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.