JPServis, a.s.

DÁRKOVÁ KARTA PONT

Pokud chcete projevit svůj dík nebo vděčnost, je tu pro Vás připravena dárková karta v hodnotě 100Kč. Obdarovaný jí pak může v libovolné prodejně PONT Market proměnit v to co právě potřebuje. Dárkový poukaz platí zpravidla do konce kalendářního roku, takže nejste omezováni dobou, kdy voucher Vy nebo obdarovaný uplatníte.

Poukázky je možné uplatnit na libovolné zboží z nabídky konkrétní prodejny a není jí možné směnit za hotovost. Při uplatnění obsluha poukaz zákazníkovi odebere.

 

Nový PONT v Náchodě

1.6.2017 otevřeme novou provozovnu umístěnou na vlakovém nádraží u autobusového terminálu v příhraničním Náchodě.

Rekonstrukce Kolín

Na přelomu dubna a května 2017 proběhla rekonstrukce naší starší prodejny na nádraží v Kolíně.

Jízdenky GWTrain

Od 11.12.2016 obsluhuje rychlíky mezi Plzní a Mostem nový privátní dopravce GW Train. Jízdenky na tyto spoje v Plzni na nádraží nyní koupíte pouze v naší prodejně PONT Market.Úvodní strana   //   Seznam prodejen   //   Sortiment   //   Představení PONT   //   Proč nakupovat u nás?   //   Franchisa   //   Zaměstnání   //   Partneři   //   Kontakty

Copyright © 2009 - 2017 JPServis, a.s. Informační povinnost poplatníka
Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.