Představení systému PONT

Společnost JPServis, a.s. je od svého vzniku v roce 1995 provozovatelem sítě obchodů typu Convenience Store po celé ČR. Tento formát menších prodejen nabízí zákazníkům větší pohodlí při nákupu i při okamžité spotřebě zakoupeného zboží a reaguje tím na současné trendy ve světě i u nás. Moderní design prodejen a orientace na zákazníka odpovídá měnícím se potřebám životního stylu. Nakupovat rychle, pohodlně a plně využít svůj volný čas ve svůj prospěch - to vše umožňuje prodejna PONT. Síť obchodů pod značkou PONT (Pohodlný Obchod Na Trase) obsloužila jen v roce 2009 bezmála 9 milionů spokojených zákazníků na 22 místech celé ČR.

Úkolem a cílem společnosti do budoucna je pokračovat v budování nových provozoven v důležitých dopravních a městských uzlech a zvyšovat komfort nákupu a reprezentativnost u prodejen stávajících. Standartem se u nás postupně stává nejen velký výběr baleného, ale rovněž čerstvého sortimentu. Naše markety tedy postupně vybavujeme stroji pro dopékání pečiva nebo přípravu značkové zrnkové kávy nebo pro distribuci čerstvých zeleninových a ovocných salátů.

Našim primárním cílem je, aby každý zákazník rychle našel co potřebuje a byl maximálně spokojený s poskytnutým doplňkovým servisem. Proto jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu, která například požaduje BIO, DIA či bezlepkové výrobky a to vše proto, že PONT je obchod opravdu pro každého.

Partnerem dne železnice

Opět jsme se rozhodli podpořit zajímavou železniční akci, kterou je Národní den železnice, který se koná v sobotu 23.9.2017 v železniční stanici Bohumín.  Více na www.denzeleznice.cz

PONT Florenc v novém

Jedna z nejúspěšnějších prodejen PONT Market byla otevřena v červnu 2009. Již v červnu 2017 však byl dokončen její kompletní re-modeling, prostor je přehlednější a vzdušnější. Součástí je větší kapacita pro předchlazování nápojů, která se zvlášť hodí nyní v sezóně.

 

Nový PONT v Náchodě

1.6.2017 jsme otevřeli novou provozovnu umístěnou na vlakovém nádraží u autobusového terminálu v příhraničním Náchodě.Úvodní strana   //   Seznam prodejen   //   Sortiment   //   Představení PONT   //   Proč nakupovat u nás?   //   Franchisa   //   Zaměstnání   //   Partneři   //   Kontakty

Copyright © 2009 - 2017 JPServis, a.s. Informační povinnost poplatníka
Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.