Představení systému PONT

Společnost JPServis, a.s. je od svého vzniku v roce 1995 provozovatelem sítě obchodů typu Convenience Store po celé ČR. Tento formát menších prodejen nabízí zákazníkům větší pohodlí při nákupu i při okamžité spotřebě zakoupeného zboží a reaguje tím na současné trendy ve světě i u nás. Moderní design prodejen a orientace na zákazníka odpovídá měnícím se potřebám životního stylu. Nakupovat rychle, pohodlně a plně využít svůj volný čas ve svůj prospěch - to vše umožňuje prodejna PONT. Síť obchodů pod značkou PONT (Pohodlný Obchod Na Trase) obsloužila jen v roce 2009 bezmála 9 milionů spokojených zákazníků na 22 místech celé ČR.

Úkolem a cílem společnosti do budoucna je pokračovat v budování nových provozoven v důležitých dopravních a městských uzlech a zvyšovat komfort nákupu a reprezentativnost u prodejen stávajících. Standartem se u nás postupně stává nejen velký výběr baleného, ale rovněž čerstvého sortimentu. Naše markety tedy postupně vybavujeme stroji pro dopékání pečiva nebo přípravu značkové zrnkové kávy nebo pro distribuci čerstvých zeleninových a ovocných salátů.

Našim primárním cílem je, aby každý zákazník rychle našel co potřebuje a byl maximálně spokojený s poskytnutým doplňkovým servisem. Proto jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu, která například požaduje BIO, DIA či bezlepkové výrobky a to vše proto, že PONT je obchod opravdu pro každého.

Nově Zásilkovna.cz

Ve většině prodejen PONT Market je od listopadu 2017 dostupná nová služba - Zásilkovna.cz. Pohodlně si tak u nás můžete vyzvednout své zásilky třeba z elektronických obchodů.

Terminály Sazka

Na Vaše četná přání se nyní na prodejny PONT Market vracejí žádané terminály Sazka. Našim zákazníkům kromě sázkových služeb nabízejí i další služby, jako je dobíjení kreditu mobilních telefonů nebo prodej vstupenek.

PONT Č.Budějovice

Další uzlové vlakové nádraží, které se dočkalo své prodejny PONT Market, jsou České Budějovice. V pondělí 9.10.2017 jsme tu pro Vás otevřeli další úplně novou prodejnu PONT Market.Úvodní strana   //   Seznam prodejen   //   Sortiment   //   Představení PONT   //   Proč nakupovat u nás?   //   Franchisa   //   Zaměstnání   //   Partneři   //   Kontakty

Copyright © 2009 - 2018 JPServis, a.s. Informační povinnost poplatníka
Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.